Het is zover..
Bibbers in m’n benen, kronkel in m’n buik, m’n kaarten staan online en zijn klaar voor de verkoop.


Afgelopen december waren de kaarten gedrukt en klaar voor gebruik. Ik liep meer dan een week naast mijn schoenen toen Bultersmekke ook echt een grote bestelling plaatsten. Zo bijzonder en stoer.
Naast de basistest voor Bultersmekke tekende ik ook basisvaardigheden die eigenlijk iedere hond zou moeten beheersen. Dit werd de set starters-hondenkaarten. Het samen trainen met je hond vergroot de band tussen beide en hoe verder je komt hoe leuker het wordt.
Het starten van de kaartenverkoop vind ik echt reuze spannend. Waar ik normaal gesproken bij de kinderen heel goed de spanning of onnodige zenuwen kan wegpraten lukt dit totaal niet bij mijzelf. Ik vind het echt een enorme stap om een eigen idee, eigen picto tekeningen openbaar te maken en te gaan verkopen. Maar gesterkt door de al vele positieve reacties die ik kreeg op de kaartensets doe ik het gewoon!

Met onze Rifky en Liebe als grootste testers ben ik ook al druk bezig met het vervolg. Ik kan alvast verklappen; het wordt zo leuk!